Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü doğru kişilerin elinde yapıldığında, son derece olumlu sonuçları olan bekarları evlendiren bir büyü türüdür.

Evlenmeye razı gelmeyen tarafın ikna olmasını sağlayan ya da kısmetsizlik yüzünden evlenemeyen çiftlerin bunu gerçekleştirmesini sağlayan büyüdür. Evlilik büyüsü yaptıranlar elbette bunu kendi kendilerine değil, bir gerçek medyum, gerçek hocadan destek alarak gerçekleştirmelidir. Birçok farklı evlilik büyüsü ritüelleri olabilir ve bunların hangisinin uyacağına medyum karar verir.

Çünkü her danışanın durumu ve medyum kişinin ondan aldığı elektrik farklıdır. Papaz büyüsü, canbar aşk büyüsü gibi farklı ritüeller üzerinden evlilik büyüsü nasıl yapılır, bunu hoca bilir ve uygular. Gerçek bir medyum elinden yapıldığında, danışanların aklında evlilik büyüsü tutar mı sorusu da olmaz.

Medyum Burak Hoca dan mükemmel işlem destekleri

Medyum Burak Hoca evlilik büyüsü konusunda kesinlikle en doğru isimlerden biridir. İletişim kurabilen fakat evinden çıkması mümkün olmayan danışanları için, her ihtiyaçlarında olduğu gibi, evlilik büyüsü noktasında da evde yapılabilecek evlilik büyüsü yardımı da olmaktadır. Peki evlilik büyüsü kaç günde tutar, bunun yanıtını da yaptığı büyü ritüeline göre, Medyum Burak Hoca söyleyecektir.

Yapılan işlemler olarak, vefk, hamaylı ve celb destekleri de hocanın sunacağı destekler olup, bunların süreleri da farklı farklıdır. Vefk işleminde, etki süresi yedi gündür. Hamaylı 10 günde, celb ise 14 günde etkisini göstermektedir. Bu şekilde destekler alarak, sevdiğinizin size gelmesini sağlayabilir,kısmetinizin açılmasına olanak sağlayabilirsiniz. Gerçek bir hocadan alınacak bu destekler, manevi anlamda da kendinizi mükemmel hissetmenizi sağlayacaktır. Nazardan yani kötü enerjilerden uzak kalırsınız.

Evlilik Büyüsü ile Burak Hoca bizi evlendirdi

Sevdiğim insan olan yani şimdiki eşim Mert ile medyum Burak Hoca sayesinde evlendik. Ben artık Mertten teklif gelmiyor diye nerdeyse kahroluyorken, annem sağ olsun eşe dosta sorarak, nefesi kuvvetli bir hoca arayışına girdi.  Kısmetim varmış da dolandırıcılar yerine gerçek medyum, ülkenin bence en iyi hocası medyum Burak Hoca ile tanışma şansını yakaladım. Böyle internette yorum yazan bir insan değilim ama yaşadıklarımdan o kadar memnun kaldım ve mutlu oldum ki, herkesin bu konuda bilgilenmesini isterim.

Medyum Burak Hoca nın 0 553 371 89 94 numaralı telefonundan siz de benim gibi, her zaman arayarak randevu alabilirsiniz. Ayrıca benim gibi iletişim kurmak için medyumburak@gmail.com adresinden de ulaşabilirsiniz. Her zaman iletişime açık bir insan ve bence siz de kendisinden destek alacaksınız doğru şekilde. Bana sevdiğimle evlenme niyetimin gerçekleşmesi için evlilik büyüsü hazırladı. Tabi ben evlilik büyüsü kaç günde tutar gibi detaylara asla vakıf değildim. Kendisi bilmeyen bir insana yani bana sıfırdan anlattı, sıkılmadan ne zaman soru sorsam yanıtladı. Bu nedenle bile kendisine çok şey borçluyum. Ayrıca nazardan korunmamız için bir de vefk hazırladı.

Ayrıca Şirinlik Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4335 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
15 Hayır

“Evlilik Büyüsü” için 10 yorum var.

  1. Arkadaş olduğum ve bir türlü açılamadığım arkadaşıma Burak hocamız sayesinde açılmış oldum ve ilişkimi evlilik yoluna taşıdım sizler de bağlama büyüsü ile sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

  2. Sevmediğiniz ve haklı sebepler ile karşı gelmeye çalıştığınız ilişkilerde medyum Burak hocamızdan yardım alabilir ayırma celbi uygulamasını isteyerek sonra ki süreci gözleriniz ile görebilirsiniz.

  3. Erkek arkadaşım evlilik arifesinde beni terk etmişti onu geri kazanmak istiyordum hemen Burak hocamız ile 0553 371 8994 numaralı telefondan iletişime geçtim aşık etme hamaylı sonrasında tüm kaygıları sona ermişti.

  4. Benimle ilgilenmeyen eşimi evimizde ve kendime yöneltmek istiyordum bu da Burak hocamız sayesinde mümkün olacaktı kendisi ile iletişime geçtim ve bağlama büyüsü ile eşime yeniden kavuştum.

  5. Bakışlarından hoşlanmadığım kuzenim sıklıkla evimize geliyor beni de bu durum rahatsız ediyordu. Medyum Burak hocamızdan istediğim yardımı takibi geri çevirmedi soğutma celbi ile isteklerimi yanıtlamış oldu ve her şeyi düzeltti.

  6. İyi bir bölümde okuyup iyi yerlere gelebilmek en büyük hedefimdi bunun için ne kadar çabalasam da bir şeyler yolunda gitmiyor gibiydi Burak hocamızı bulunca her şey değişti öncelikli olarak bağlama büyüsü ile beni derslerime yakınlaştırdı.

  7. Eşimi ister istemez çok kıskanıyor ve bana karşı olan normal hareketlerinde değişim istiyor aynı şekilde bağlanmasını istiyordum aşık etme hamaylı ile medyum Burak dertlerimi çözmüş oldu.

  8. Oğlumla aramı açan gelinime karşı bir türlü istediğime ulaşamıyor bu durumun düzelmesini sağlayamıyordum ancak Burak hocamıza ulaştıktan sonra bunun değiştiğini görebildim soğutma celbi ile eşinden uzaklaşıp bana bir adım yaklaştı.

  9. Oldukça uzun zamandır hayalini kurduğum hayatıma kavuşmak istiyordum bağlama büyüsü duyduğumda bu işi en iyi yapan insanın medyum Burak olduğunu da anladım ve kendisinden kısa zaman da sonuç aldım.

  10. Kızımın basiretinin bağlandığını düşünüyor ve bir türlü iyi bir kısmetin karşısına çıkmadığını görüyordum olaya hemen el atması için Burak hocamıza yazdım âşık etme hamaylı ile iyi bir kısmetine artık o da âşık olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir