Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü doğru kişilerin elinde yapıldığında, son derece olumlu sonuçları olan bekarları evlendiren bir büyü türüdür.

Evlenmeye razı gelmeyen tarafın ikna olmasını sağlayan ya da kısmetsizlik yüzünden evlenemeyen çiftlerin bunu gerçekleştirmesini sağlayan büyüdür. Evlilik büyüsü yaptıranlar elbette bunu kendi kendilerine değil, bir gerçek medyum, gerçek hocadan destek alarak gerçekleştirmelidir. Birçok farklı evlilik büyüsü ritüelleri olabilir ve bunların hangisinin uyacağına medyum karar verir.

Çünkü her danışanın durumu ve medyum kişinin ondan aldığı elektrik farklıdır. Papaz büyüsü, canbar aşk büyüsü gibi farklı ritüeller üzerinden evlilik büyüsü nasıl yapılır, bunu hoca bilir ve uygular. Gerçek bir medyum elinden yapıldığında, danışanların aklında evlilik büyüsü tutar mı sorusu da olmaz.

Medyum Burak Hoca dan mükemmel işlem destekleri

Medyum Burak Hoca evlilik büyüsü konusunda kesinlikle en doğru isimlerden biridir. İletişim kurabilen fakat evinden çıkması mümkün olmayan danışanları için, her ihtiyaçlarında olduğu gibi, evlilik büyüsü noktasında da evde yapılabilecek evlilik büyüsü yardımı da olmaktadır. Peki evlilik büyüsü kaç günde tutar, bunun yanıtını da yaptığı büyü ritüeline göre, Medyum Burak Hoca söyleyecektir.

Yapılan işlemler olarak, vefk, hamaylı ve celb destekleri de hocanın sunacağı destekler olup, bunların süreleri da farklı farklıdır. Vefk işleminde, etki süresi yedi gündür. Hamaylı 10 günde, celb ise 14 günde etkisini göstermektedir. Bu şekilde destekler alarak, sevdiğinizin size gelmesini sağlayabilir,kısmetinizin açılmasına olanak sağlayabilirsiniz. Gerçek bir hocadan alınacak bu destekler, manevi anlamda da kendinizi mükemmel hissetmenizi sağlayacaktır. Nazardan yani kötü enerjilerden uzak kalırsınız.

Evlilik Büyüsü ile Burak Hoca bizi evlendirdi

Sevdiğim insan olan yani şimdiki eşim Mert ile medyum Burak Hoca sayesinde evlendik. Ben artık Mertten teklif gelmiyor diye nerdeyse kahroluyorken, annem sağ olsun eşe dosta sorarak, nefesi kuvvetli bir hoca arayışına girdi.  Kısmetim varmış da dolandırıcılar yerine gerçek medyum, ülkenin bence en iyi hocası medyum Burak Hoca ile tanışma şansını yakaladım. Böyle internette yorum yazan bir insan değilim ama yaşadıklarımdan o kadar memnun kaldım ve mutlu oldum ki, herkesin bu konuda bilgilenmesini isterim.

Medyum Burak Hoca nın 0 553 371 89 94 numaralı telefonundan siz de benim gibi, her zaman arayarak randevu alabilirsiniz. Ayrıca benim gibi iletişim kurmak için medyumburak@gmail.com adresinden de ulaşabilirsiniz. Her zaman iletişime açık bir insan ve bence siz de kendisinden destek alacaksınız doğru şekilde. Bana sevdiğimle evlenme niyetimin gerçekleşmesi için evlilik büyüsü hazırladı. Tabi ben evlilik büyüsü kaç günde tutar gibi detaylara asla vakıf değildim. Kendisi bilmeyen bir insana yani bana sıfırdan anlattı, sıkılmadan ne zaman soru sorsam yanıtladı. Bu nedenle bile kendisine çok şey borçluyum. Ayrıca nazardan korunmamız için bir de vefk hazırladı.

Ayrıca Şirinlik Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlenmek için için temiz bir kağıt üzerine … fatiha suresini … ayetel kürsiyi …cin suresinin dört ayetini … kafirun suresini …ihlas suresini … felak suresini …nas suresini yazıp üzerinizde taşımaya başlayın. Evlilik hacetiniz olacaktır.

Ayrıca: Aşağıdaki ayet 20 tane küçük kağıda yazılır ve bir hafta boyunca taşınırsa kısmeti kapalı olan kimselerin evlenmelerine vesile olacaktır.

Bismillahirrahmanirrahim Kale musa ma citüm bihis sihr innellahe seyubtıluhu innellahe la yuslihu amelel müfsidin..

Ayrıca Ayrılan Eşimin Pişman Olup Geri Gelmesi için Büyü yazımızı da okuyabilirsiniz.