Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Birbirlerini çok seven kişilerin dahi mutlu birlikteliklerine nokta koyacak kadar güçlü ayırma büyüsü işlemleri oldukça etkilidir.

Bu işlemler de amaç kişilerin düşüncelerin de istenen değişimleri sağlamak ve partnerlerine karşı olan ilgilerini tamamen kaybetmelerini sağlamaktır. Harekete geçen enerjiler doğru bir şekilde kullanıldığı zaman insanlar çok sevmelerine rağmen partnerlerine karşı olan ilgilerini tamamen kaybederler ve bu durumun farkına varamazlar.

Genellikle kişilerin kendilerine ait olan kişisel bilgiler veya eşyalar kullanılır. Etkileri en fazla 1 veya 2 haftaya kadar ortaya çıkabilen bu işlemler de medyumlar mutlaka insanları risk altına atmayan basit ve kolay teknikleri kullanmalıdırlar. Bu sayede hem insanlar zarar görmeyecek hem de istenen sonuçlar çok kısa zaman içinde ortaya çıkacaktır.

Ayırma Büyüsünün Etkileri

Bu işlemler ile ilişkilerine nokta koyulmuş olan kişilerin mutlaka ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız ve bu etkileri nasıl yok edebilir gibi soruların yanıtlarını bilmeleri gerekir. Aynı zamanda bu işlemi yaptırmak isteyen kişiler de mutlaka ayırma büyüsü nasıl yapılır veya bu konuda kime güvenilir gibi soruların yanıtlarını bulmaları gerekir. Birçok kişi bu işlemlerin etkilerini bildikleri için ilişkilerini koruyabilmek adına manevi korunma işlemleri yaparlar. Ancak gerçek ve deneyimli bir medyum bu işlemden çok kısa zaman içinde istediği sonucu alabilir ve en tutkulu ilişkileri dahi bitirebilir.

Ayırma Büyüsünün Gücüne Medyum Burak İle Tanıklık Ettim

Bende sevdiğim kişinin ilişkisini bitirip en kısa zaman içinde onu kazanmak istediğim dönemde bu işlemlerin etkilerinden faydalanmak istedim. Kısa bir araştırmadan sonra 05533718994 nolu telefondan iletişime geçtiğim medyum Burak bana yardımcı oldu. Bu konuda kişiye özel olarak hazırlanan ayırma celbini benim içinde hazırladı ve bunu bir kolye haline getirip 90 gün boyunca üzerimde taşımamı istedi.

Aynı zamanda bana bu işlemlerin ne kadar güçlü ve ne kadar önemli olduğundan da bahsetti. Özellikle daha önce yaptığımz araştırmalar da eşleri ayırma büyüsü veya benzer, işlemlerin etkilerinin çok güçlü olabildiğini görmüştüm. Ancak bu işlemlerin celp tekniği ile yapışmasına ilk defa rastlamıştım.

Celbin içinde yer alan duayı 90 gün boyunca okuyan medyum Burak bana kısa zaman içinde sonuçları görmeye başlayacağımı söyledi ve gerçekten de öyle oldu. Sevdiğim kişi mutlu giden ilişkisine nokta koymuştu. Artık onu kendime aşık etmek için harekete geçebilirdim. Bu işlemler de bu kadar usta ve deneyimli bir medyum ile tanışmak benim için ciddi bir şans oldu. Bu sebeple kendimi şanslı hissediyorum. Eğer siz de bu tarz işlemler hakkında gerçek ve güvenilir bir medyumdan yardım almak isterseniz o zaman mutlaka medyumburak@gmail.com adresinden kendisi ile iletişime geçin ve kendinizi sahte medyumların tuzkalarından korumak için gerekli tedbiri en baştan alın.

Ayrıca Kaynanam Eşimle Bana Karışmasın Diye Büyü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 5119 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
11 Hayır

“Ayırma Büyüsü” için 10 yorum var.

  1. Başımın belası olan, artık canımı tehlikeye atan ve de benden bir an bile olsun vazgeçmeyen saplantılı aşığımı benden soğutmak için soğutma celbi ile hayatımı kurtaran Burak Hocama çok teşekkür ederim. Herkese de onunla çalışmayı öneririm.

  2. Çok aşık olduğum adamı da bana bir aşk büyüsü vasıtası ile kör kütük aşık eden Burak Hocama ne kadar teşekkür etsem az kalır.

  3. İki kişinin arasındaki muhabbeti bozma amacı ile yaptırdığım soğutma büyüsü, Burak hocam sayesinde çok hızlı sonuç verdi. Ben bile bu kadar hızlı bir tesir almayı beklemiyordum. Hocamıza buradan teşekkürlerimi sunmak isterim.

  4. Fark ediyordum ki sevgilim benden başkasına gönlünü kaptırmak üzereydi. Hemen buna bir dur demem gerekiyordu. Bu sevdayı bir tek soğutma celbi engellerdi. Burak Hoca ile tanıştım. Hemen işlemi uygulamaya başladı. Nihayetinde gerçekten de sevgilim o kişiden soğudu, uzaklaştı ve tekrardan bana yöneldi.

  5. Gerçek ve de güvenilir olduğunuzdan emin olduğunuz bir medyum arıyorsanız size direkt olarak Medyum Burak Bey’i öneriyorum. Burak Bey sayesinde âşık etme büyüsü ile sevdiğim erkek bana ne kadar imkansız gibi gözükse de aşık oldu.

  6. Gerçekten de Burak Hocaya devamlı olarak işlem yaptıran birisi olarak, en son yaptırdığım işlem hakkında size gözlemlerimi sunmak isterim. Ben hocamıza ayırma celbi işlemini yaptırdım. İnanın ki benim mahremimde olan konular bunlar ama işe yaradığını söylesem ve de iki eşi birbirinden ayırdığımı söylesem bu bence yeterli olacaktır. Size çok teşekkür ederim Burak Hocam.

  7. Giden sevgilimi, beni tek kalemde silen o vefasızı bana bağlayan, intikamımı almama vesile olan Burak Hocamıza çok teşekkür ederim. Siz de 0553 371 89 94 numaralı telefonla ya da medyumburak@gmail.com adresi ile hocamızla iletişim halinde olabilirsiniz.

  8. Eşim annesine, hatta sadece annesine değil, tüm ailesine inanılmaz derecede düşkündü. Ben henüz yeni gelindim ama kaynanam ve kayınpederim 1 ay boyunca bizde kalıyorlardı ve benim yatağımda yatıyorlardı. Eşimi onlardan soğutmam lazımdı. Bunun için Burak Hocam soğutma celbi ile bana yardımcı olacağını söyledi, öyle de oldu. Çok teşekkür ederim.

  9. En zor anımda, en çaresiz kaldığım durumlarda yardımıma koşan Medyum Burak Hoca ile tanışmamız yıllar öncesine dayanır. Daha geçen gün aşk büyüsü ile yeni aşık olduğum erkeği bana bağlayan hocamızdan ne isterseniz onu yerine getirir. Gerçekten de iyi ki karşılaşmışız.

  10. Dolandırıcı ve de sahtekâr medyumların fink attığı son dönemde, Burak Hoca gibi güven dolusu bir hocayı bulduysanız bu fırsatı kaçırmayın. Bana uyguladığı bağlama hamaylı uygulaması ile amacıma ulaşmama neden olan hocama medyumburak@gmail.com adresinden ulaşabiliyorum hem de yedi yirmi dört.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir