Söz Geçirme Büyüsü

Giderek farklı bir karaktere oturan yeni nesil ve bu neslin yoğun olarak bulunduğu günümüz toplumunda insanların birbirlerine ulaşma ve iletişim kurma anlayışları ve zorlukları da giderek farklı şekiller almaktadır. Özellikle küçüklerin büyüklere olan saygısızları, büyüklerin küçüklere olan tahammülsüzlükleri ve çok daha benzer durumlar, bir takım sıkıntıları da beraberinde getirmektedir. Ancak tüm bu sorunlar, özellikle de sözün geçmediği noktalarda söz geçirme büyüsü ile giderilir. Zaten bu büyü de tam olarak bu amaçla ortaya çıkarılmıştır.

Çok sayıda kişinin önem verdiği ve uygulattığı bir büyü olarak popüler bir konumda bulunan söz geçirme büyüsü, kişilerin birbirlerine olan sevgilerini de artırır. Sadece evlat ile anne baba arasında değil, gelin kaynana, damat kayınpeder, patron çalışan ya da diğer pek çok ikili ilişkilerde bu büyünün etkilerinden söz edilebilir.

Daha çok sosyal hayatta akla gelen ve bu nedenle yaptırılması istenen söz geçirme büyüsü ile isteyen herkes istediği kişiye lafını dinletebilir. Ciddi anlamda önemli bir büyü olma özelliği gösteren bu büyü medyumların da kolaylıkla uyguladıkları bir büyüdür. Ancak buradan önemli olan tekniğin tam bilinmesi ve yeteneğin doğru şekilde sergilenmesidir. Şimdi siz de istediğiniz herkes ile iletişim kurarken sözünüzü geçirme ve bu sözü uygulatma anlamında söz geçirme büyüsünün etkilerinden yararlanabilir ve her anlamda hayatınızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Söz Geçirmek için Çok Mücerreb Bir Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Söz Geçirme Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 684 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
10 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir