Soğutmak için Yapılan Büyüler

Sadece ayırma büyüsü değil, soğutma büyüsü de işinin ehli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu şekilde hem amacın hemen gerçekleşmesi, hem de ihtiyaç duyulan bazı noktalar anlaşılabilir. En nihayetinde insan hayatını değiştirecek etkilere sahip olan bu büyüler pek çok bakımdan tercih edilirlerken, insanlar hem kendi hayatları için, hem de başkalarının hayatları için bu tarz büyülerden faydalanmak isteyebilirler. İşinde oldukça iyi olan medyumların zaten bu tarz durumlarda uygulamaları standart ve etkili olduğu için istenilen her amaca göre bu medyumlar büyü yapabilmektedir. Büyünün yapılışı sırasında gereken bir takım materyaller de büyüyü yaptıran tarafından temin edilir. Sonucunda medyumun duaları ile bu yapılan büyü desteklenir ve tamamlanır.Büyüler dünyanın her yerinde yüzyıllarca yapılan uygulamalardır. Bu uygulamaların temel prensibi ise doğa üstü güçleri kontrol altına alıp amaca uygun şekilde bu güçleri yönlendirebilmektir. Bu noktada ise etkin olan çok önemli büyü türleri ortaya çıkmıştır. Özellikle de doğrudan amaca odaklı geliştirilen önemli büyüler isim yaparken bu büyülerin iyi niyetli ya da kötü niyetli olarak ayrılması da öne çıkabilir. Ancak yapılan büyü her ne olursa olsun mutlaka bir medyum tarafından yapılmalıdır. Örneğin en önemli büyülerden olan ayırma büyüsü amaca uygunluk açısından muhakkak bir medyum tarafından yapılmalıdır. Çünkü ancak bu şekilde en başarılı ve en net sonuçlar alınır.
Profesyonel destek alarak sorun ve sıkıntılarınıza çözüm bulabilmek için, Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Birine Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 766 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
7 Hayır

“Soğutmak için Yapılan Büyüler” için 10 yorum var.

  1. Babam başka bir kadın ila aşk yaşıyordu ve onu o kadından kurtarabilmemin tek yolu ayırma celbi idi. Burak hoca tüm hünerlerini konuşturarak babamı o kadından ayırdı. Teşekkürler hocam iyi ki varsınız.

  2. Annemle babamın devamlı kavga ettiğine şahit oluyordum. Hatta resmen arık boşanmaya kadar gitmişti olay. Ben de bunu durdurmak için Burak Hoca ile 0553 371 89 94 numaralı telefonla iletişime geçtim. Bağlama büyüsü yaparak annemle babamı birbirine sevgi ve de sadakat ile bağlayan hocamıza buradan ne kadar teşekkür etsem de az kalır biliyorum ki.

  3. Aşk, bu hayatta ihtiyaç duyduğum tek duyguydu. Malım, mülküm her şeyim vardı ama ne çare… Aşk yoktu… Aşkı da bana veren Burak Hoca oldu. Resmen yaptığı aşk büyüsü ile beni muradıma erdirdi. Şu an nişanlıyım ve de evlilik hazırlıkları içindeyim.

  4. Canımız Burak Hocamız ile tanıştığımızda eşimle boşanma davamızı açmıştık bile. Resmen çift terapisine gitmişiz gibi birimle aşırı ilgilendi, konuştu, dertleşti. Üstüne de bize bağlama hamaylı uygulamasını uygulayınca, eşimle resmen bırakın bağlanmayı, cicim aylarımıza bile döndük. Çok teşekkür ederiz Burak Hocamıza.

  5. [email protected] adresinden Burak Hocaya ulaştım. Derdimi ve de sorunlarımı ona anlattığımda benim bir soğutma celbi uygulamasına ihtiyacım olduğunu söyledi. Hemen uygulamaya başladık ve de emelime ulaştım.

  6. Eşimin eskisi kadar bana aşık olmadığını hatta beni beğenmediğini fark ettiğimde kadınlık gururum yerle bir oldu. Ardından Burak Hoca bu duruma müdahale etti ve de eşime bağlama celbi uyguladı. Şimdi çok ama çok mutluyuz anlatamam bile bunu.

  7. Kız arkadaşımın üniversiteye gitmesini istemiyordum ama ne dediysem sözümü dinletememiştim. Hemen soğutma celbi yaparak Burak Hoca bu duruma el attı. Ardından da kız arkadaşım üniversiteye gitmekten vazgeçti.

  8. Babam beni zorla bir adam ile evlendirecekti. Adamı asla ama asla istemiyordum. Çok kötü bir durumda iken annemle Burak Hocayı bulduk. Çok şükür o güne… Hemen soğutma büyüsü yaptı ve babamı hem fikrinden hem kararından hem de o adamdan soğuttu. Hayatım kurtuldu hocam çok teşekkür ediyorum çok.

  9. Üniversiteye gitmek istiyordum ve gerçekten de çok iyi bir puanla, çok iyi bir üniversiteyi kazanmıştım. Ama babam buna asla izin vermiyordu. Burak Hoca bu durumlarda çok hassastır. Hemen bağlama büyüsü ile babamı bu fikre ısındırdı, bana kıyamamasını sağladı ve de mantıklı bir karar vermesine neden oldu. Çok teşekkürler Burak Hocam.

  10. Medyum Burak Hocaya beni, büyük aşkım ile birleştirdiği için teşekkür ederim. Ayrılalı 3 sene olmuştu ama ben hala acı çekiyordum. Aşık etme büyüsü ile kız arkadaşımı tekrar bana aşık eden hocamıza [email protected] adresinden de, 0553 371 89 94 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir