Sevgili Olmak için Büyü

İlgili Başlıklar

Sevgili Olmak için Büyü

Sevgili Olmak için Büyü
Sevgili Olmak için Büyü

Sevgili Olmak için Büyü: Dileyen herkesin rahatlıkla yaptırabileceği bu büyüler ile istenen herkesle sevgili olma mümkün hale gelir. Bu şekilde de amacına bir şekilde ulaşmış olan insanlar, en etkili büyüleri ise doğrudan medyumların elinden olacak şekilde yaptırırlar. Çünkü büyü işi öyle basite indirgenecek bir iş değildir ve herkes de bu noktada deneyimli ve güvenilir medyumlara ihtiyaç duyar.

Hedef tahtasındaki kişilerin bir fotoğrafı ile bu güvenilir medyumlara gidilerek büyü işleri başlatılabilir. En iyi sonuçların alınması beklenirken büyü esnasında dualar da edilir. Medyumun kişisel güçlerinin de bu büyü üzerinde etkisi olduğu söylenebilir.

Youtube’de ki Şans Büyüsü Yapan Medyum videomuzu da izleyebilirsiniz.

Dünyanın her yerinde pek çok insanın ihtiyaç duyduğu çok farklı ve bir o kadar da değişik olağanüstü uygulama yapılmaktadır. Bu uygulamalar aslında doğaüstü güçlerin bir şekilde etki altına alınıp yönlendirilmesini konu alır. Çünkü insanlar pek çok alanda kendilerinin yetersiz olduklarını ve hayata doğrudan müdahale edemeyeceklerini bilirler. Ancak bu tarz uygulamalar bir nebze de olsa insanları rahatlatır ve işlerini kolaylaştırır. İşte büyüler de bu kapsamda değerlendirilir.

Tarih boyunca yapılan büyülerin ana amacı hayat bir şekilde dokunabilmek iken her anlamda değerli olan farklı uygulamalar da bu şekilde önem kazanır. Aşk büyüsü, sevda büyüsü gibi örneklerin görülebileceği bu alanda popüler büyüler arasında sevgili olma büyüsü de yer almaktadır.
Kişiye özel olarak yapılan etkili Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Ayrıca Dileklerimin Kabul Olması için Büyüler yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3708 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
22 Hayır

“Sevgili Olmak için Büyü” için 10 yorum var.

  1. Erkek kardeşim benim için her şeydi. Onun hayırsız bir kadın ile harap olmasına izin veremezdim. Hemen Medyum Burak Bey ile randevulaştık. Ayırma celbi diye geçen bir uygulama ile erkek kardeşimi o hayırsız kızdan ayırdı hocamız. Çok ama çok teşekkür ederim.

  2. Sevgilimin bir an da benden uzaklaşmasının sebebini asla bulamıyordum. Bunun sebebini ancak Burak Hoca bulur dediler. Burak Hocadan randevu aldım ve o hemen sorunun bağlanma olduğunu söyledi. Bağlama hamaylı uygulama sayesinde de sevgilimin bana olan eski ilgi ve de alakasını anında hissettim.

  3. Çok hızlı tesir eden bir aşk büyüsü yok sanıyordum. Ta ki Burak Hoca ile karşılaşana kadar. Hocamız benim çok sabırsız olduğumun farkında idi. Hemen en hızlı ve en kuvvetli olan aşk büyüsü ile aşkıma kavuşmamı sağladı. İyi ki varsınız hocam siz olmasaydınız ben ne yapacaktım?

  4. Medyum Burak Hoca hakkında yapılan yorumların her zaman memnuniyet içerdiğini gördüm. O nedenle benim de derdimi çözebileceğini düşündüm. Gerçekten de öyle oldu. Eşimi eve bağlama büyüsü ile kör kütük bağlayan hocamız sayesinde çok memnunum hayatımdan. Çok teşekkür ederim.

  5. Babam annemi aldatıyordu ve bunu ben bile kaldıramazken annem hiç kaldıramazdı. Ayrıca babamın mal varlığını da o kadına yediremezdim. Burak Hocayı tanıyordum zaten. Daha önce birkaç işlem daha yaptı ve çok memnun kalmıştım. Şimdi de soğutma celbi uygulaması ile babamı o kötü kadından kurtaran hocamıza çok teşekkür ederiz.

  6. Çok aşık olduğum adam benimle bırakın ilgilenmeyi, gözünün ucu ile bana bakmıyordu bile. Üstüne üstük o başka bir kadına aşıktı. Neyse ki aşık etme celbi diye bir uygulama varmış ki o uygulamayı bana uygulayan Burak Hocamız sayesinde hayallerime ulaştım.

  7. Beni kullanıp bir kenara atan o kişiden dolayı canım çok yanıyordu. Beni kendine aşık edip gitmişti ve bu beni gün geçtikçe öldürüyordu. Âşık etme hamaylı uygulamayla bana o kişiyi aşık eden Burak Hocama çok teşekkür ederim. İyi ki var…

  8. Kaynanam kendi evinden çok bizim evimizde zaman geçirmekte idi. Bu durum da artık beni pes ettirecekti neredeyse. Daha sonra öneri ile 0553 371 89 94 numaralı telefondan medyum Burak Hocaya ulaştım. Soğutma büyüsü ile kaynanamı evimden soğuttu. Artık kaynanamın yüzünü görmek zorunda değilim hayat çok güzel…

  9. Biliyorum yanlış ama kınamayın çünkü bu herkesin başına gelebilir… Ben evli bir adama âşıktım. O da karısı ile boşanmak istiyordu zaten. Ben bu esnada sadece bu işi hızlandırmış olan oldum aslında… Tabii her şey Burak Hoca sayesinde oldu, ayırma büyüsü ile canım sevgilimi istemediği evliliğinden kurtaran hocamız bizi dünyanın en mutlu insanı etti.

  10. Eşim cinsellikten tamamı ile kopuk bir insan haline gelmişti. Bu durum beni çok üzmeye başlamıştı ve kadınlık onurumu da eziyordu. Çok şanslıyım ki medyum Burak Bey ile karşılaştım. Bağlama celbi ile eşimi yatağımıza bağlayan medyumumuz sayesinde artık çok iyi giden bir cinsel ilişkimiz var. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir