Sevdiğimin Sürekli Bağlı Kalması İçin Büyü

İki kişi arasında muhabbet sevgi bağı oluşturmak ve isteklerin olması gerçekleşmesi için hazırlanmaktadır. Aşk bağlama sevgi ve muhabbet konularında güçlü büyü yöntemleri bulunur. Fakat sevdiğini kendine çekme bağlama için hazırlanan dua ve tılsım çalışmaları ile kişilerin bu dilekleri ve istekleri düzelmektedir. Doğum bilgileri veya fotoğraflar ile yapılan güçlü çalışmalar ile yapılmaktadır. Böylece dilek ve arzular gerçekleşecektir. Sevdiğimle aramda sorunların giderilmesi için muhabbet ve huzur dolu bir birliktelik için yapılır ve tercih edilir. Güçlü çalışmalar sonucunda istenen neticeleri yüksek oranlarda vermektedir.

Sevdiğiniz, istediğiniz birini sürekli kendine bağlı kalmasını istiyorsa; cuma akşamı güzel bir boy abdesti alıp arkasından namaz abdesti alın. 2 rekât Allah rızası için namaz kılın. Arkasından tüm günahlarınızın affı için dua edin. Sonrasında peygamberimize salâvat getirip niyetinizi yapın ve bu duayı 40 defa okuyun. Sabırla bekleyin. Asla kabul olmaz ya da olmayacak diye düşünmeyin. Allah’ın izniyle kabul olur.

Bismillahirrahmanirrahim

Subhanel alimillezi lem yechel

subhanel kadiymillezi lem yezel

subhanel cevvadillezi lem yebhal

subhanel haliymillezi la ya’cel

allahümmakdı haceti ya allahu ya allahu ya allahu

ya rabbi ya rabbi ya rabbi

ya hayyu ya kayyumu ya zel celali vel ikrami birahmetike ya erhamer rahimiyn

vel hamdü lillahi rabbil alemin.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğimi Güçlü Bir Şekilde Kendime Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1238 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
12 Hayır

“Sevdiğimin Sürekli Bağlı Kalması İçin Büyü” için 2 yorum var.

  1. hocam bende sizi akşam arayacağım sevydigimi kendime baglama nasil oluyor siz celbi yapiyormssnz herkes menmun bende yaptrcm size yarin inş

    1. Burak bey gerçekten ilmi tartışılmaz. Bende yaptırdım ve eşim evine döndü çok şükür harmura celbi yaptık. Memnun kaldım. Burayı da tesadüfen buldum. İnsanlar çok güzel şeyler söylüyor ve konuşuyor. Şimdi anladım bir daha gerçekten doğru medyum hoca:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir