Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü etkili tılsımlar sayesinde hazırlanan güçlü çalışmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bir takım bilgiler yada kişilerin resmi kıyafeti ile aşık etme büyüleri yapılabilmektedir. Günümüzde bu konudan müzdarip sevdiğini kendine aşık edip bağlama konusunda sorunlar yaşayabilmektedir. Şekerle yapılan aşk büyüsü konusunda bilgiler vereeğim. Bir şeker veya tatlı üzerine kırkbir kere bismillahirrahmanirrahim okunur.Yiyecek kimsenin sevmesi aşık olması dilenir.Bu şeker veya tatlı arzulanan kişiye yedirilir.O kimse o andan itibaren büyüyü yapan kişiye karşı sevgi duyar.Mutlu ve huzurlu olur.Bu büyünün etkisi uzun ve kalıcı olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kadına Yapılan Aşk Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2592 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
9 Hayır

“Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü” için 10 yorum var.

  1. Gelinimden nefret ediyordum ve de oğluma artık kötülük etmesini istemiyordum. Ayırma celbi sayesinde Burak Hoca o kadını oğlumdan ayırdı. Artık çok daha mutlu bir hayatın içerisindeyiz oğlumla.

  2. Çok uzun seneler boyunca aşık olduğum erkeğime ulaşmak için son çarem aşık etme hamaylı uygulama idi. Bu uygulamayla beraber aşık olduğum erkeğimin de bana şık olduğunu gördüm ya, Burak Hocamıza ne kadar teşekkür etsem de az kalır artık.

  3. Temizlik benim büyük bir hastalığımdı. Maalesef ki ne doktorlar ne hastaneler benim bu takıntımı düzeltemedi. Artık hayatım tehlikede idi. Buna bir son vermek lazımdır. Burak Hocamızın bana uyguladığı soğuma büyüsü ile ben temizlik yapmaktan soğumuştum. Artık rahat bir hayat yaşıyor, sağlığımı geri kazanıyorum.

  4. Ben genç bir delikanlıya çok fena aşık olmuştum. Fakat yaşımın yeteri kadar büyük olması nedeni ile o delikanlı bana teyze gözüyle bakıyordu. Tam inancımı tamamı ile kaybetmiştim ki, medyum Burak Hoca aşk büyüsü uygulamasını yaptı delikanlıya. Şimdi yanımda yakışıklım var ve çok tutkulu bir ilişki içerisindeyiz.

  5. Kızım gün geçtikçe daha uçuk ve de fevri bir insan oluyordu. Resmen hayatını riske atacak davranışlar ile hem beni hem babasını çok üzüyordu. Onu evine ve de ailesine, aynı zamanda da okuluna bağlamak için medyum Burak bağlama celbi uygulamasını yaptı. Şimdi her şey tam olarak istediğimiz gibi. Teşekkür ediyoruz.

  6. Oğlumu kötü alışkanlıklardan asla kurtaramayacağım sanıyordum ki Burak Hoca ile tanıştım. Soğutma celbi ile oğlumu kötü olan tüm alışkanlıklardan kurtaran hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum buradan.

  7. [email protected] ben bu adresten hocamıza ulaştım ve benimle çok fazla ilgilendi. Çok memnun kalarak, hiç korkmadan aşk büyüsü uygulamasını hayata koyduk. Şu an aşkıma ne kadar mutluyum bir bilseniz… Teşekkür ederim Hocam.

  8. Evli bir çifti ayırmam gerekiyordu. Nedenini burada anlatamam ama herkesin bu tarzda bir derdi vardır anladınız siz… Ayırma büyüsü ile bu işlemi kusursuz ve çok hızlı bir şekilde gerçek kılan Burak Hocamıza buradan saygılar…

  9. Âşık olduğum kadının artık beni sevmesini çok istiyordum. Biraz araştırdım ki bunun çaresi aşk büyüsü imiş… En iyi medyum ise Burak Hoca imiş… Parçaları oturttum ve de Burak Hoca ile çalışmaya başladım. Her şey çokça yoluna girdi.

  10. Destek elini üzerimden hiç çekmeyen Burak Hocama buradan öncelikle sevgilerimi sunuyorum. Bana uyguladığı soğutma celbi ile o imkansız aşkımdan soğumamı sağlayan hocamızın başarısı aşırı yüksektir. Siz de bu başarıya şahit olmak için 0553 371 89 94 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir