Saç Teli ile Yapılan Büyü

Aşk Büyüsü kategorimizde yer alan bu uygulama denenmiş ve yüksek oranlarda olumlu sonuçlar vermiştir. Büyü yapılan kişiye ait yedi tel saç alınır. Sonrasında … kerimeleri okunur ve okuma bittikten sonra saçlar ateşe atılır. Büyü yapılan kişi aşktan delirecek gibi olur ve yapan kişiye gelir.

Bir önceki yazımız olan Sevgilinize yapacağınız en tesirli aşk büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3100 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
18 Hayır

“Saç Teli ile Yapılan Büyü” için 13 yorum var.

 1. benim sevdigim kisi beni sevmiyor artik ben ise ona deli gibi asikim,malesev kiz kardesi ve annesi cok aramiza giriyorlar,bana lütfen yardimci olun

 2. Benim esim beni seviyor biliyorum ama bana kus bir olay oldu ve halaa bana kus cok kurgu hayal yapiyor zaman zaman bana katlanamiyor biliyorum ama ben onu cok seviyirum bu buyu icin hangi suregi okumam lazim lutfen yardim edin

 3. Bir türlü eşimle iyi geçinemeyen ailemin arasını düzeltemiyordum annem her zaman katı bir gözle bakıyordu evliliğimin de düzelmesi için bağlama büyüsü için Burak hocamıza koştum dertlerime derman oldu.

 4. Babamın çalışmayan ve sorumsuz bir insan olması bizi her geçen gün yıpratıyordu bu düzenin değişmesi için araştırma yaptım ve en iyi yorumu Burak hocamız da okudum kendisi bağlama hamaylı ile babamı evine döndürdü.

 5. Eşlerinizi sizler de benim gibi evine bağlamak ve işinde iyi olan medyum Burak hocamızdan yardım almak istiyorsanız 0553 371 8994 numarasından ulaşabilir ve bağlama hamaylı ile her şeyi eskisinden de iyi yapabilirsiniz.

 6. Sevdiğim adam eşinden bir türlü ayrılıp bana gelemiyor açıkçası korkuyordu bunu sağlaması için Burak hocamıza ulaştım âşık etme celbi aşk büyüsü ile bana tutkuyla bağlandığın da kısa zaman da çözüme ulaşmış oldum.

 7. Kardeşimin asi halleri eve sürekli geç gelmeleri ve aileme yaşattıkları zorlukları düzenleyemiyordum bende internette gördüğüm Burak hocamızla iletişim kurdum âşık etme hamaylı ile hayatına harika biz kız girdi ve düzeni oturmaya başladı.

 8. Hastalıklara mücadele etmek ve bu zorlukların üstesinden tek başıma gelmek çok güç geliyordu. Bunun çaresini medyum Burak hocamızda bulacağımı biliyordum bağlama hamaylı ile en yakın arkadaşım artık sevgilim oldu ve bir an olsun elimi bırakmadı.

 9. İş yerimi yeni açmış ancak bir türlü müşteri oturtamamıştım insanların beni bulunduğum semtte çok sevmesini istiyordum bunu sağlamak için medyum Burak hocamıza durumu anlattığım da bağlama büyüsü ile herkesin kısa zaman da sevdiği biri haline geldim.

 10. Dayımın beni taciz etmesi ve o bakışları hayatımı karartmıştı ona Burak hocamız sayesinde soğutma büyüsü bağlama celbi yaptığımız da çok uzak bir yerde birine âşık olup bizden uzaklaşmış benden soğuyarak hayatımdan çıkmıştı.

 11. Kısmetimi açmak ve iyi insanlar ile evlenmek istediğim için Burak hocamıza [email protected] adresinden ulaştım benimle irtibata geçtiğinde âşık etme celbi aşk büyüsü yaptı ve hayatıma aynı hafta bir insan girdi.

 12. Eşimin evliliğimize karşı bakış açısı hep soğuktu bende bu durumdan şikâyetçiydim onu kazanmak istediğim için bağlama büyüsü uygulamak istedim Burak hocamız bu konuda çok yardımcı oldu ve hayatımızı değiştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir