Ölü Toprağı Büyüsü

İnsanlar bazen bazı çiftlerin birlikte olmalarını içlerine sindiremezler. Kimi zaman akrabalar ve hatta anne babalar bile çocuklarının hayatlarına müdahale edip sevdikleri ile görüştürmek istemeyebilirler. Tüm bunlar olağan şeylerdir ve insanlar çaresiz kaldıkları anlarda çözümleri büyü yolu ile hallederler. Her halükarda sonuca ulaşmak isteyen kişiler ölü toprağı büyüsü yardımı ile sevmedikleri çiftleri birbirlerinden hemen ayırabilirler. Bunun altın yolu ise söz konusu büyünün doğru şekilde ve doğru maddeler ile yapılmasıdır.

Herhangi bir ölü toprağından bir kısım kadar alınıp bekletilir ve uygun bir zamanda birbirinden ayrılması istenilen çiftin yatağına bu ölü toprağı güzelce serpilir. Söz konusu büyü o kadar hızlı tesir edecektir ki çiftler ertesi sabah birbirlerinden soğumaya başlayacaklardır. Çünkü ölü toprağı büyüsü kısa sürede yüksek etki gösterir. Çiftin sürekli olarak yattıkları yatağa ölü toprağı atılması sırasında medyum tarafından bir takım sözlerin ve duaların edilmesi de büyünün ambiyansı ve etkisi için önemlidir.

Kimilerince iyilik için, kimilerince kıskançlık ya da kötülük için yapılan bu büyü en nihayetinde çiftleri birbirlerinden ayırarak üzerine düşen görevi fazlası ile yapar. Burada ölü toprağı bulup uygun miktarda ölü toprağı almak ve yatağa çok düzgün bir şekilde bu toprağı serpmek oldukça kritiktir. Dileyen herkes uygun koşulları yaratarak medyumlara bu büyüden yaptırabilir ve sonuçları o an beklemeye başlayabilir.

baglamabuyusu

Bir önceki yazımız olan Kocamı Başka Bir Kadından Ayırma Büyüsü başlıklı makalemizde ayırma büyüsü yapan medyum, güvenilir medyumlar ve tefrik büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1149 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
20 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir