Okuma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Toplumun genelinde okunması isteyen çocukların bazı sorunlar nedeni ile okul hayatından uzaklaştığı ya da eğitim almak istemedikleri görülür. Bu noktada anne ve babalar da ne yapacaklarını şaşırır hale gelirler. Okuma büyüsü ise bu işi çözen yegane uygulamadır. Dualar ve belli sözler ile çocuğun gıyabında yapılan büyü ile çocuk bir anda büyü ve duadan etkilenerek okuma hevesi kazanır. Aileler de bu şekilde rahat bir nefes alırlar. Çünkü söz konusu büyü oldukça etkilidir ve çocuk başarılı bir eğitim öğrenim süreci geçirir. Bu şekilde de pek çok çocuk okula bağlı kalacak, eğitim alıp kültürlenecektir.

Ailelerin en temel ve en sıkıntılı sorunları arasındaki bu konu, çözümsüz gibi gözükse de bahsedilen bu büyü ile ortadan kaldırılır. Çünkü çocuk kendini okuldan uzaklaştıran tüm etmenleri bu şekilde saf dışı bırakır. Böylece en güzel ve en hoş okul maceraları da başlamış olur. İlim irfan öğrenen öğrencinin memleketine hayırlı bir birey olması da yine bu büyü desteği ile sağlanır.

Sınavlara hazırlanan ve kazanamazsa daha kötü bir hayatın kendisini beklediği çocuklar için de bu büyü etkili olur. Çünkü çocuklar bu büyü sayesinde okul ve dersler ile daha iyi bir etkileşim kurarlar ve eğitim hayatlarına dört elle sarılırlar. Medyumların da gerek amacı ile, gerek diğer yönleri ile en çok sevdikleri büyülerden birisi okuma büyüsüdür.

Bir önceki yazımız olan Kışkırtma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 944 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir