Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Muhabbet büyüleri kişiye özel olarak hazırlanan etkin çalışmalardır. Uzman kişilerce yapıldığı takdirde bir ay gibi kısa bir zaman dilimi içersinde sonuca ulaşılması mümkün olur. Bağlama ile eşinden sevgilisinden, nişanlısından kötü niyetli büyünün etkisi ile veya başka etkilerle ayrılmış olan ve tekrar kavuşmayı dileyen fakat buna bir türlü yol bulamayan insanların başvurabileceği bir yoldur, bir çaredir.  Bu büyüsü, büyü uzmanı olan kişilerce yaptırılması kısa zamanda etkisini göstermesini sağlar. Bağlama aşk büyüsü bağlamak isteyen ve bağlanmak istenen eş veya sevgilinin ya da murat edilen kişinin adı, anne adı, doğum tarihi bilgileri baz alınarak yıldız name ve burçların durumuna bakıldıktan sonra en uygun üçlü dörtlü beşli altılı yedili veya sekizli VEFK yazma, vefkin gerektirdiği dua ve zikirleri okuma ve tütsüler yakma aşamalarını barındırır. Büyü uzmanı biri tarafından yapılırsa etkisini bir ay zarfında göstermeye başlar. Bağlanmak istenen kişide büyük bir sevgi muhabbet ve bağlılık duyguları gelişmeye başlar. Kişi bağlandığı kişi ile canı pahasına birlikte olmak için varını yoğunu ortaya dökmeye hazır hale gelir.

Bir önceki yazımız olan Denenmiş Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Muhabbet Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4795 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
15 Hayır

“Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar?” için 20 yorum var.

 1. Çok âşıktım ve inanın ki kaybedecek zamanım kalmamıştı. Neyse ki Burak Hoca ile tanıştım. Hocamız sayesinde en nihayetinde o imkânsız aşka kavuşmuştum. Çok mutluyum ve çok teşekkür ederim.

 2. Burak Hocamız ile bir araya gelmemle, dilediğim hayata erişmem bir oldu. Uyguladığı ayrıma büyüsünün tam olarak benim hayatımı iyileştireceğini söyleyen Hocamız sayesinde gerçekten de hayatım müthiş halde ne kadar teşekkür etsem az kalır.

 3. Eşim evinden çok uzaklaşmıştı ve beni aldattığından neredeyse adım kadar emindim. Neyse ki Medyum Burak Hoca ile karşılaştım. Eşime hemen bağlama büyüsü yapan medyumumuz sayesinde eşim artık evinden ve de benden başka kimseyle ilgili değil.

 4. Başımda çok büyük bir bela vardı ve ben böyle tehlikeli bir dönemde can sağlığımdan resmen endişe ediyordum. Bana saplantılı olan o kişiye Burak hoca soğutma celbi yaptı. Şimdi resmen kafam çok rahat o insan benden çok uzakta.

 5. Aşık etme celbi ile benimle ilgilenmeyen iş yeri aşkım sonunda bana taparcasına aşık oldu. Bu celbi uygulayan Burak Hoca oldu. Siz de 0553 371 89 94 numaralı telefon ile medyumumuza ulaşabilirsiniz.

 6. Sevgilim ile uzun yıllar boyu evlilik hayalleri kurduk. Fakat o gün geldiğinde büyük aşkım benden kopuk bir hal aldı ve evliliği anmamaya başladı. Bağlama celbi ile sevgilimi bana ve de evlilik fikrine bağlayan Medyum Burak Hoca gerçekten de hayatımı kurtardı. Ne kadar teşekkür etsem az kalır.

 7. Nişanlımın, evliliğimize bir hafta kala beni başka bir kadın ile aldattığını öğrendim. Medyum Burak hemen onlara ayırma büyüsü yaptı. Evet, onlar ayrıldı ama ben intikam alacaktım. O çok pişman olsa da nişanlımı affetmedim. Şimdi yüreğim çok ferah. Teşekkürler Medyum Burak Bey.

 8. Medyum Burak’a karşı olan olumlu yorumlar sayesinde ben de medyumumuz ile tanıştım. Uyguladığı bağlama hamaylı uygulaması ile benim ve de ailemin hayatını düzene sokan medyumumuza siz de [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

 9. Maalesef ki eşim annesine âşık bir adamdı. Kaynanam ise resmen bana nispet yapıyordu ve bununla da kalmıyor bana kötülükler yapıyordu. Ben de bunun için medyum Burak’a soğutma celbi yaptırdım. Sonunda eşim annesinin gerçek yüzünü görmüş ve de ondan soğumuştu.

 10. O çok sevdiğim ve de çok mutlu bir evlilik yaşadığım canım eşim beni aldatıyordu… Bu benim için aşırı derecede üzücü ve yıkıcı bir durumdu. Neyse ki Medyum Burak beni dipten çıkardı. Soğutma büyüsü ile eşimi o pis kadından ayıran Medyum Burak Bey’e ne kadar çok teşekkür etsem bilemiyorum. Siz de [email protected] adresine ulaşarak hayatınızı kurtarabilirsiniz.

 11. Sevgilim ile aramıza buzlar girmişti. Resmen ne ben ne de o eskisi gibi değildik. Ama onu bırakmak istemiyordum ve eminim ki o da beni bırakmak istemiyordu. Tabii ki hemen Burak Hoca ile itibara geçtim. Zaten daha önceden de hocamız ile büyü işlemi geçmişimiz vardı ve ben çok memnundum. Bize uyguladığı bağlama hamaylı uygulama ile inanın ki hemen sevgilimle birbirimize körkütük bağlandık.

 12. Aradığınız güvenilir bir aşk büyüsü yapan medyum var ise kesinlikle medyum Burak Bey ile çalışmanızı öneririm. Uyguladığı aşk büyüsü ile sevdiğim adamı bana bağlayan medyumumuz sayesinde pek mutluyum.

 13. Birçok sorunumun üstüne bir de aşk acısı eklenince ben artık intiharın eşiğine gelmiştim. Sonrasında bir arkadaşım beni medyum Burak Bey ile tanıştırdı. Onun bana uyguladığı aşk etme hamaylı uygulaması ile neyse ki acı çekmem son buldu çünkü ben aşkıma kavuştum.

 14. Beklediğim ve gayet de hakkım olan bir işi, düşmanım kapmıştı. Patronu o pislik insandan uzaklaştırmak için hiç üşenmedim gittim soğutma büyüsü yaptırdım. Bu vesile ile de Medyum Burak Hoca ile tanışmış olun. Sonuç olarak aşırı memnun ve de mutluyum teşekkür ederim.

 15. Eşim evi terk edeli 2 ay olmuştu ki ben geç de olsa Burak Hoca ile tanıştım. Hemen en kısa zamanda tesir eden bağlama hamaylı uygulama ile eşimin eve dönmesine neden olan hocamıza yüz binlerce kez teşekkür etsem bile az kalır.

 16. Medyum Burak hocanın ne kadar da güvenilir ve işinin ehli bir hoca olduğunu duyurmak çok isterim. Benim gibi aşk konusunda kısmeti düğümlenmiş olan bir kadına bile aşk büyüsü yaparak o kısmeti sonuna kadar açan bu medyum, inanın ki bu dünyadaki her imkânsızı imkânlı hale getirir.

 17. Sürekli evimde olan fesat akrabalarımızdan artık çok sıkılmıştım. İnternet üzerinden tanıştığım ve çok memnun kaldığım Burak Hocam hemen bu duruma el attı ve soğutma büyüsü yaptı. Şimdi o kötü insanlar kapımdan içeri bile girmiyor.

 18. Sevgilim ile birbirimizi çok seviyorduk ama aileler bu ilişkiye çok karşıydı. Biz de herkesin gönlü olsun istediğimiz için kaçamıyorduk. Çok şükür ki Burak Hoca duruma el atarak bağlama büyüsü yaptı. Bu sayede ailelerimiz bu fikre bağlandı ve de biz bir hafta sonra evleniyoruz. Çok ama çok teşekkür ederiz ne desek az kalır…

 19. Çok severek resmen deliler gibi aşık olarak evlendiğim eşim artık benden, evinden hatta çocuklarından bile çok uzaktı. Bu halimi gören Medyum Burak tabii ki de hemen elinden geleni ardına koymayarak bağlama hamaylı uygulama ile eşimi bana, evine ve de en önemlisi de çocuklarına bağladı. Şimdi her şey yolunda…

 20. Kızım üniversite sınavına hazırlanıyordu fakat ders çalışmak nedir bilmiyordu. İşi güvü gezmek, tozmak, ders çalışmak harici her şeyi yapmaktı. Burak Hoca ile uygulamalara başladık bunun için. Hemen kızıma bağlama celbi uyguladı ve kızım derslerine çok bağlandı. Şimdi ise tıp fakültesini kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir