Kendini sevdirebilme büyüsü

Sevgili üyelerimiz;

‘La ilahe illallah muhammedün şefiullah” okur

ve her 100 defanın sonunda 3 kez de aşağıdaki dua okunur.

Buna en az haftada bir kez devam edilir ise,bu tertibi uygulayan kişiyi herkes gönülden sever ve ona hürmet ve ikramla muamele ederler.
Her 100 defada 3 kere okunacak dua şudur:

”Allahümme bi hakkı hurmeti la ilahe illellah,muhammedün şefiy’ullahi en teczibe li kulube ıbadike ecmeıyne hatta yenkadu ve yahdau li bil mehabbeti vel meveddeti vel atfi bi rahmetike ya erhamer rahımine ve sallellahü ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü Yapan Mersinli Medyum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2029 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
14 Hayır

“Kendini sevdirebilme büyüsü” için 10 yorum var.

  1. Herkes aşksızlıktan ve de sevgilisi olmamasından yakınırken, ben de sevgilimin benden ayrılması için dua ediyordum. Ben ayrılamıyordum ondan çünkü beni kendini öldürmekle tehdit ediyordu. Ben de Burak Hocayı duymuştum zaten hemen onu aradım. Soğutma büyüsü ile o kişiyi benden soğuttu ve de beni de rahata eriştirdi. Çok sağ olsun hocamız.

  2. Evliliğimin sönen ateşini bir aşk büyüsü eşliğinde yeniden alevlendiren Burak Hocama milyonlarca kez teşekkür ederim.

  3. Zorla evlendirildiğim eşim ile ayrılmak istiyordum. Yoksa gerçekten de canıma kıyacak bir hal alacaktım. Sonra neyse ki çok şükür Burak Hoca ile tanıştırdılar beni. Eşimle bize ayırma büyüsü yapmasının mümkün olduğunu söyleyen hocamıza güvendim ve de sonucunda eşimden boşandım. Oh be dünya varmış!

  4. Sevgilimle birbirimizi çok sevdiğimizi sansam da aslında aşık olan taraf sadece bendim. O bana acıdığı için benimle beraberdi. Burak Hocayı aradım. Olayları anlattım ve onun o içten ve güven veren tavrı sayesinde de resmen ona çok güvendim. Aşık etme hamaylı işlemi ile sevgilimi de bana aşık eden hocamız sayesinde 10 gün sonra düğünümüz var. Yüzlerce defa teşekkür ederim hocam.

  5. Bendeki dert, sevgilim eşinden ayrılmadığı sürece son bulmayacaktı. Durumu anlattığımda Burak Hocanın halledeceğini fark etmemle içimde zaten bir rahatlama oluştu. Ayırma büyüsü ile onları birbirinden ayıran, sevgilimle bizi kavuşturan hocamıza teşekkür ederim. 0553 371 89 94 bu telefondan kendisine ulaşabilirsiniz bu arada.

  6. Tüm dileklerinizi hayata geçirecek olan bir isim varsa o da medyum Burak Bey’dir. Benim de dileğimi tek bir ayırma büyüsü ile yerine getiren hocamıza teşekkür ederim.

  7. Aile hayatımı bağlama hamaylı işlem ile düzene sokan, beni de resmen eşimle ve de ailemle Musmutlu kılan Burak Hocama teşekkür ederim. Var olun hocam.

  8. 0553 371 89 94 bu numaranın hayatımı kurtaracak olan numara olacağı aklıma gelmezdi. Bu numarayı ararsanız Burak Hoca ile randevulaşabilirsiniz. Bana aşk büyüsü uygulaması yaparak sonunda aşkıma kavuşmama neden olan hocamız, size de neye ihtiyacınız var ise onu uygulayacaktır eminim ki.

  9. Kaynanam ile eşimin arasında soğukluk girsin diye yaptırdığım soğutma celbi ile sonunda istediğim oldu. Teşekkürler Burak Hocam.

  10. Ayırma celbi sayesinde babam ile sevgilisini birbirinden ayıran ve annemin intihar etmesini önleyen Burak Hoca sayesinde resmen çok mutluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir