Kaşık Büyüsü

Aşık etme niyeti ile yapılan en etkili büyülerden olan kaşık büyüsü mutlaka yetkin gerçek bir hoca tarafından yapılmalıdır.

Bu büyünün bir başka maksadı da iki seveni ayırmak olabilir, yani ayırma, soğutma amaçlı olarak da yapılabilir. İşyerinde yükselmek ve rakipleri etkisiz bırakmak, kısmet açmak içinde yapılabilir.  Kaşık büyüsü nedir, Çok tesirli bir büyü olduğunu ve bilen biri tarafından yapıldığında, bozmanın da gerçekten zor olduğunu belirtmek lazım. Gerçek bir medyumun elinden, sevdiğine kavuşmak ya da iki insanı ayırmak için kaşık büyüsü desteği alındığında, kesin netice verecektir. Kaşık büyüsü etkisini ne zaman gösterir, bu doğru yapılmasına bağlıdır. Doğru yapıldığında, kısa süre içinde büyü yapılan kişide değişiklikler olmaya başlar. Çok özel tılsımları olan bir büyüdür kişi kendi kendine yapmamalıdır, zaten yapamaz.

Kaşık Büyüsü konusunda Medyum Burak Hoca Bir Numara

Kaşık büyüsü nasıl yapılır, adından da anlaşılacağı üzere bu büyünün temel simgesi ya da malzemesi kaşıktır. Ayırmak istenen çiftler için kaşıklar ters şekilde yerleştirilir. Birleşmesi istenen çiftler için yapılmaktaysa, kaşıklar birbirine dönük şekilde yerleştirilir. Tabi bu kadar kolay olsa, büyüyü hepimiz yaparız. Bir hoca bu büyünün çok özel tılsımlarını bilir ve hazırlar. Medyum Burak Hoca bu konuda kesinlikle en doğru isimlerden biridir. Kaşık büyüsü etkileri kısa sürede kendini gösterir. Kişide büyü niyetine göre önemli değişiklikler görülmeye başlar. Bir yandan kişilik üzerinde değişiklikler meydana gelir, diğer yandan da istenen niyete göre sıcaklık ya da soğukluk yönünde hareketler kendini göstermeye başlar. Kaşık büyüsü nasıl bozulur, bunu ancak medyum Burak Hoca gibi güvenilir ve yetenekleri olan medyumlar yanıtlar ve yardımcı olabilir.

Kaşık Büyüsü deneyimi ile oğlumu çok şükür ayırdım

Oğlumdan yaşça büyük ve başından birkaç evlilik geçmiş bir bayan avucunun içine almıştı. Çocuğu daha önce hiç evlilik yaşamamıştı. Gerçekten ikili ilişkilerde deneyimsiz bir insandı. Ancak bu kadınla tanışır tanışmaz oğlumun hareketlerinde inanılmaz bir değişiklik gözlemledim. Bu kadının oğluma büyü yapmasından şüpheleniyordum. Bir dostuma danıştım, bu işlerden az çok anlayan bir insandır. Bana kesinlikle büyü var bozduralım ve biz de destek alalım dedi. Biz de biraz araştırma yaptık ve medyum Burak Hoca dan destek almaya karar verdik.

0 553 371 89 94 kendisinin telefon numarası ve [email protected] adresinden de her zaman kendisine ulaşabildim. Sizin de sorunsuz bir şekilde iletişim kuracağınızdan eminim. Zaten, yardım sever ve son derece iletişime açık, temiz kalpli bir insan. Oğluma yapılan büyüyü bir güzel bozdu, ayrıca bunların ayrılması için de kaşık büyüsü yaptı. Sayeside oğlumu, çarçabuk bu kadından kurtardık. Son derece mutluyum ve oğluma adeta yeniden kavuştum. Herkese bu zatı, değerli hocayı tavsiye ederim dostlar.

Bir önceki yazımız olan Kaşık Büyüsüyle Gideni Geri Getirmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Kaşık Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2672 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
2 Hayır

“Kaşık Büyüsü” için 10 yorum var.

  1. Mahallemizde çok güzel ve tam olarak bizim ailemize layık olan bir kız vardı. Onu oğluma çok istiyordum. Bunun için aşık etme hamaylı uygulamasını hayata geçirdik Burak Hoca ile. Kısa zamanda oğlum o çok sevdiğim kıza aşık oldu.

  2. Aile içi sorunların en büyük nedeni de maddiyattır şüphesiz ki. Dedemin aklına girmeye çalışan aile büyükleri dedemin tüm mal varlığını kendi üzerine alıp, bizi aç açıkta bırakma hayali kuruyorlardı. Burak Hocaya [email protected] adresinden ulaştım ve hemen soğutma celbi ile bu işe el attı. Artık herkes hakkı kadar mala sahip…

  3. Medyum Burak Hoca ayırma celbi ile beni o hiç sevmediğim ama boşanamadığım adamdan ayırdı ya, ölsem de gam yemem artık. Çok teşekkür ederim hocam eli öpülecek insansınız.

  4. Benim kadar aşk acısı çekenin olmadığını düşünüyorum. Beni bile aşık etme celbi ile o imkansız aşkıma kavuşturan Burak Hoca, bu dünyadaki her şeyi imkanlı kılar.

  5. Ayırma büyüsü sayesinde babamla annemi ayırdım. Sonunda annem ve de biz çocukları dayak yemeyecektik. Burak Hocaya çok teşekkürler.

  6. Bağlama celbi denen uygulama ile ben sonunda iş hayatına bağlandım. Artık eli iş tutan bir delikanlıyım. Teşekkürler Burak Hocam.

  7. Sevgilimin uzun zamandır benimle asla ilgilenmediğini fark ettiğim an Burak Hocadan bağlanma hamaylı uygulamayı işleme koymasını istedim. Zaten bu kuvvetli uygulamanın sonucuna da hemen vardım. 0553 371 89 94 bu numara ile siz de hocamıza ulaşın.

  8. Son derece etkili olan ayırma celbi ile eski sevgilimi eşinden ayırdım. Artık intikam aldığım için rahatım. Teşekkürler Medyum Burak.

  9. Eşimin beni sevmediğini, zaten bir kez bile olsun beni istemediğini biliyordum. Ama ben ona çok âşıktım. Bunu geç de olsa öğrendim ki aşk büyüsü ile her şey imkanlı imiş… Tabii doğru bir medyumla çalıştıktan sonra bu böyleymiş. Burak Hoca sayesinde aşk büyüsü uygulaması eşimi bana âşık etti. Hala inanamıyorum.

  10. Soğutma celbi sayesinde kötü alışkanlıklarımdan beni kurtaran Burak Hocaya teşekkürlerimi sunar, herkese hocamızı net bir şekilde tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir