Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşık Etme Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2884 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
18 Hayır

“Kalben sizi kabul etsin büyüsü” için 10 yorum var.

  1. Çocuğum olması için çok dua ediyor her gün eşimle sorun yaşıyordum bunu değiştirebilmesi için Burak hocamıza ulaştığım da bizim için bağlama büyüsü yaptı. Daha büyük bir aşkla stressiz bir hayatımız olduğun da sonunda her şey değişmişti.

  2. Eşimle sorunlarımız her geçen gün artıyor benden ziyade ailesine daha bağlı şekilde hayatını sürdürüyordu bunun için medyum Burak hocamıza ulaştım bağlama hamaylı ile talep ettiğim her şey kısa zaman da yerine geldi.

  3. Sinirli olan eşimi değiştirmek artık evde sorunsuz bir hayat sürmek istiyordum aşık etme hamaylı ile onu parmağımda oynatabilirdim Burak hocamızla bunu başardık ve her şey yoluna girdi.

  4. Babam bizi terk ettiğin de çok yıpranmış zorluk çekmeye başlamıştık yeniden kazanmak için medyum Burak hocamız ile anneme yeniden aşık etme celbi aşk büyüsü uyguladık aynı hafta kapımıza gelen babamla barışma sağlandı.

  5. Aldatıldığımı öğrendiğim de intikam almak istiyordum Burak hocamıza bu konuyu anlattığım da beni tercih ettiği kadından kopması için soğutma celbi yapmayı uygun gördü. Bununla intikamımı almış ve çok rahatlamıştım.

  6. Kötü yola sürüklenen kuzenimi bu yoldan kurtarmak için soğutma celbi uygulanmasını istedim bunun için dalından en iyi olan medyum Burak hocamıza ulaştım. İsteklerimi kısa zaman da yerine getirmesi beni çok mutlu etti her şeyden kurtarmayı başarmış oldum.

  7. Eski nişanlımla olmayacak sebeplerden ayrılmıştım çok mutsuzdum bunun düzelmesi için Burak hocamızdan destek istedim bağlama büyüsü ile bana yeniden ve daha büyük bir tutku ile âşık olmasını sağladı şimdi beraberiz.

  8. Evliliğimi biraz hareketlendirmek ve eski enerjisine kavuşturmak istediğim için bağlama hamaylı ile medyum Burak hocamızla tanıştım. Şimdiler de hem duygusal hem cinsel açıdan çok mutlu olduğumu düşünüyorum.

  9. Gelinimi ailesinden kurtarmalı oğluma bağlanmasını sağlamalıydım mutlulukları için bu gerekiyordu bu yüzden medyumburak@gmail.com adresinden ulaştım soğutma celbi ile istediğim her şeye kavuşmuş oldum .

  10. Hayatıma artık biri girsin istiyordum bunu sağlamak için âşık etme hamaylı için Burak hocamıza ulaştım. Benim karşıma çıkardığı ilk kişi ile evlenme yolunda ve gayette mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir