İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İkili ilişkilerin giderek daha da farklı bir tabana oturduğu, insanların kendi hayatlarında mutlu olmaya çalışıp farklı hayatlarla kesiştikleri yerlerde sorunlar yaşadığı günümüzde, insanlar da kendi çevrelerinde bir takım kötülüklere karşı bazı girişimlerde bulunmak isterler. Örneğin iki samimi insanın birbirleri ile olmaları ya da yakınlık kurmaları geniş çevreleri ve başka insanları mutsuz edebilir, hatta iyi anlaşan bu kişiler çevrelerine zarar da verebilir. Bu noktada çareyi bu kişileri ayırmakta bulan insanlar ise soğutma büyüsüne başvururlar. Bu büyü kısa vadede etki etmesi ve doğrudan sonuç elde etmesi ile bilinir.

Pek çok yerde bilinen ve uygulanan bu büyü ile insanlar istedikleri kişileri birbirlerinden uzaklaştırabilirler. Sadece başka insanları değil, kendilerini rahatsız eden insanları da başlarından atabilen kişiler bu şekilde soğutma büyüsünün faydalarından yararlanırlar.

Geçmişten günümüze yapılan soğutma büyüsü ile insanlar birbirlerinden uzak durmakta ve doğrudan yaşanan ayrılıklar ile birliktelikler bozulabilmektedir. Medyumlar bu büyü için kendilerine gelen kişilerin öncelikle niyetlerine bakarlar. Eğer bir sakınca ya da ters bir durum görülmez ise bu büyü yapılır. Çünkü her işin yolunda gittiği ve çevre tarafından da sevilen ilişkiler, arkadaşlıklar ya da birliktelikler boş yere bozulmamalıdır. İnsanların birbirlerinden soğumaları isteniyor ise kesinlikle bu durumdan emin olunmalıdır. Dileyen herkes gibi siz de bu büyünün hikmetinden yararlanmak için büyü yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevmediğiniz Karakterleri Kendinizden Soğutmak için Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 776 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir