Hoş ve Şirin Gözükmek için Cazibe Büyüsü

Genç kızlar başta olmak üzere her yaştan kadının istediği güzellik, kimi zaman büyüler ile de sağlanabilir. En güzel ve en alımlı hanımların güzelliklerine güzellik katması ve bunun yanı sıra bir miktar kötü hisseden hanımların daha da iyi hissetmesini sağlamak için güzellik büyüsü yapılır. Bu büyü gerek kişinin kendisi tarafından, gerek ise başkalarının kişi üzerinde istekleri ile yaptırılabilir. Yani bu büyü, daha da güzel görünmek isteyen ya da öyle olsun istenen kimselere uygulanır.

Erkeklere daha hoş görünmek, eşlerini ya da birlikte oldukları kişileri bu şekilde daha çok tatmin etmek için gerçekleştirilen söz konusu büyü oldukça iyi bir etki sağlar. Çünkü kişiyi doğrudan etkileyen güzellik büyüsü insanların gözünde o kişinin çok daha çekici bir hal almasını sağlar. Bu sayede de büyü amacına ulaşmış olur.

Ek olarak bu büyü için medyumun ihtiyaç duyacağı bazı maddeler de bulunur. Mesela kadının saçı bu konuda önemli bir materyaldir. Güzellik büyüsünün etki ettirileceği kişiden saç örneği alınır ve buna göre medyum yapacak olduğu büyüyü şekillendirir. Bu büyü ile birlikte başkaları tarafından daha çok beğenilen, bu şekilde de özgüveni artan çok sayıda genç kız hayatının aşkını da bu yollar ile bulabilir. Çirkinliğin artık kalmadığı ve bu büyüler ile en güzel kadınların ortaya çıktığı görüldüğünde, aslında ne kadar kısa sürede ne denli tesir ettiği de büyü ile ilgili fark edilen bir gerçektir.

guzellikvecazibebuyusu

Bir önceki yazımız olan Sevdiğine Veya Eşine Güzel Görünmen için Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Güzellik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 900 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
12 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir