Etkili Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşağıdaki şeklin çevresine enbiya suresinin 69. Ayeti dört tarafına yazılmalı. Bir kimsenin dilinin bağlanmasında size karşı kötü söz etmemesi için oldukça etkilidir. Bu yöndeki niyetler için yapabilirsiniz. Denenmiştir.

Etkili Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır


Bir ilişki esnasında en önemli olan etkenlerden bir tanesi ise ilk buluşmadır. İlk buluşma oldukça önemli olduğu için de dikkat edilmesi gereken biri birinden çok faktör bulunmaktadır. Mesela bir bayan ile konuştuğu erkek arkadaşı için geleceklerindeki hayatta beraberlikleri için atılan ilk adımdaki ilk buluşmada neler yaşanıyor ve ilk izlenimler de neler ile karşılaşılıyor ise beraberlik konusunda o kadar etkili bir durum kazanacaktır.

Sizler de ilk buluşmaya gittiğiniz anlarda eş adaylarınız ile dikkat etmeniz gereken noktalara oldukça dikkat etmelisiniz. Mesela bir buluşma esnasında oldukça sade ve rahat davranılması gerekmektedir. Öyle geçmişte sadece sizlere özel olarak bildiğiniz ya da özel hayatlarınızı tamamen anlatmamalı ve sonrasında gelecek olan sıkıntılara erkenden tepkinizi koymuş olacaksınız. Bir de ilk buluşmalarda en önemli olan şey ise iki tarafında biri birinin her dediği şeye evet diyerek sonlarında kendilerini riske atmamalı.  Her şeyin yanı sırada da bir ilişkiye başlamanın ilk adımı olan ilk buluşma anlarında her iki birey de kendilerinin nelerden hoşlanıp neleri sevmediğini de belirtmelidir.

Çünkü ileri ki zamanlarda iki tarafında biri birilerini tam anlamı ile tanımalı ve nelere dikkat etmesi gerektiğini bilmelidir. Bir de bir kız iseniz ilk buluşmada elinizi tutmalarına izin vermeyin. Çünkü ilk buluşmada elinizi verir iken diğer buluşmalarda bunun ile yetinemeyeceklerdir.  Unutmayın ki ilkinde elini veren sonralarında kolunu kaptırır. Öpüşme konusu ise bir bayan için ilk buluşmayı geç uzun bir süre olmamalı ki bir bayan kendini riske atmasın. Sizler de ilk buluşmada neler yapıp neler yapmamanız gerektiğine oldukça dikkat etmelisiniz ki ilişkinizin ilerleyen zamanları sıkıntılı değil de oldukça rahat geçsin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dil Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 424 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
8 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir