Can Sıkma Büyüsü

İnsanlar bazen tarif edilemez can sıkıntıları yaşarlar. Sürekli olarak duvarlar üstüne üstüne gelir ve tarifi mümkün olmayan bir problem ile karşı karşıya kalınır. Aslında durup dururken ya da aniden meydana gelen bu sorunların bir nedeni vardır. O da can sıkma büyüsüdür. Pek kimse fark etmese de en sık ve en çok yapılan büyüler arasında yer alan can sıkma büyüsü, durduk yere binlerce insana kötü duygular hissettirebilir. Özellikle de sevilmeyen kişiler için özellikle yapılan bu büyü sayesinde kişiler kendilerini kötü hissetmekten geri alamazlar. Bu ve buna benzer çok sayıda uygulama kötü niyetli büyüler arasında gösterilir.

Pek çok insan etrafındaki kişilerden sevmedikleri çıkarsa, bu kişilere farklı duygular tattırmak ister. Bu nedenle de ortaya bir takım büyü seçenekleri çıkar. İnsanlar özellikle de can sıkma büyüsü ile pek çok kişiyi kötü hissettirebilirler. Evinde otururken bunalmaya başlayan, dışarıda dolaşırken bir anda canı sıkılan ve benzer şekilde yaşanan pek çok konunun altında can sıkma büyüsü vardır.

Bu büyü çeşidi de diğer büyüler gibi insanlara çekici gelir. Bazı kötü niyetli ve iletişim kurulmakta zorlanan kişilere can sıkma büyüsü yaptırılabilirken, kişilerin birbirlerinin keyiflerini kaçırması ve yine birbirlerini huzursuz etmeleri için can sıkma büyüsünden yardım alınır. Dilerseniz siz de bu büyüyü yaptırıp sonuçlarını inceleme şansı elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 320 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
3 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir