Büyü nasıl bozulur?

Eşinizle aranız bozuldu ve size büyü yapıldığından şüpheleniyorsunuz. Herkes üç harflilerden söz ediyor, ama sormaya çekiniyorsunuz. Peki, ne yapacaksınız? İşte yanıtları…

Bir insan kendisine büyü yapıldığını nasıl anlar? 
Öncelikle bir bardak su ile 101 sefer “La İlahe İlla ente subhaneke inni küntü minez zalimin” ve bir Ayetel Kürsi ile bir Fatiha suresini okuyun. Bunu yaparken içinizde bir yanma hissederseniz anlayın ki sizde büyü var.

Büyü yapıldığını anlamak için başka yöntemler var mı?
Bu iki metot dışında daha pratik bir yöntem de var. Rahman suresi ile Cin suresi 1-13 ayetlerini okuyun. Eğer içinizde daralma, sıkılma olursa onda büyü var demektir.

Peki, büyünün çözülmesi için ne yapılmalı?
Öncelikle şunu söylemeliyim; bu söylediklerimle kolaya kaçıp doktoru ihmal etmesinler. Doktor kontrolünden sonra anlattıklarım yapılırsa daha etkili ve isabetli olur. Daha sonra 7 adet defneyaprağı üzerine 3 Ayetel Kürsi ve 1 Fatiha okunup, demleyip için. Böylece o gece rüyanızda büyünün çözüldüğünü görebilirsiniz.

Peki, sihirden ya da cinlerden şüphe duyanlar ne yapmalı?
Kendisinde sihir veya cin olduğundan şüphe edenler, sabah ezanı okunurken bir bardak suya 11 Ayetel Kürsi, 11 Fatiha suresi, 11 Felak -Nas suresi, 11 defa da “La İlahe İlla ente subhaneke inni küntü minez zalimin”, 11 “La havle vela kuvvete illa billah il aliyyil azim” diyerek okusunlar. Daha sonra namaz kılıp, evinin penceresini açsınlar. Gökyüzüne 3 dakika baktıktan sonra niyetlerini tutabilirler. Yaklaşık bir saat sonra üzerinden o varlıkların ya da büyünün gittiğini anlayacaklar.

Bu yöntem kaç kişide başarılı oldu?
Bunları yaklaşık 100 kişi üzerinde denedik. 90 kişide etkili olduk.

Eşler arası huzursuzlukların giderilmesi için ne yapılmalı?
Karı-koca arasında huzursuzluk varsa onlar için ayrı bir metot öneriyorum. Sabah ezanından yarım saat sonra kalkıp, bir bardak zemzem suyuna doğru, Enfal suresi 63. Ayet, Bakara suresi 165. Ayet, Rahman suresi 1., 2. ve 3. Ayetler, Nisa suresi 1., 2., 3. ve 4. Ayetler. 101 sefer “Lâ ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzâlimin” okumaları fayda sağlar. Bu suyu 3 gün boyunca çoğaltıp içerlerse şifa olur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü bozma
Yazdır
Bu sayfaya 1608 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
11 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir