Adet Kanı ile Papaz Büyüsü

Arada sırada tercih edilme gereği duyulan, ancak çoğu değere göre yapılması hoş olmayan ve pek de sevilmeyen bir büyü olarak adet kanı büyüsü ortaya çıkmaktadır. Evli kadınların kocalarını evlerine ve çocuklarına daha çok bağlı hale getirebilmeleri için uğraş vermelerinin sonucunda bu büyü tercih edilmektedir. Evli kadının ay başında gördüğü adet kanı kullanılarak hazırlanan bu büyü detayları verilmeyecek kadar rahatsız edici olabilir. O nedenle de pek çok kaynakta büyünün nasıl hazırlandığından söz edilmez. Yalnızca kocasını etkilemek isteyen kadının adet kanından yapıldığı bilinir.

Bu büyü çeşidi farklı açılardan bakıldığında da fazla ilgi görmez. Çünkü erkeği eve bağlamak, kadına daha çok aşık etmek ve güçlü bir sevgi oluşturmak için yapılan çok sayıda masum ve temiz büyü çeşitleri bulunur. İnsanlar pekala bu tür büyülerden de rahatlıkla faydalanabilirler. Ancak bu şekilde erkek eve bağlanır ve iyi hisseder.

İslami geleneklerle de pek fazla örtüşmeyen adet kanı büyüsü, inançlı hocaların ve medyumların da tercihi değildir. Bu noktada söz konusu büyü çok acil zamanlarda ve çok ısrarlı davranan kişilere yapılabilir; fakat yeniden belirtmekte fayda vardır ki hem ahlak olarak, hem de inanç olarak bu büyü pek hoş karşılanmaz. Yine de toplumun farklı kesimlerinde evlilikleri dağılmaması için çok sayıda kadın bu büyü türüne başvurarak çözüm arar.

buyucesitleri

Bir önceki yazımız olan Papaz büyüsü bozma duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

buyu
Bu makale buyu tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Papaz Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 890 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
21 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir